Shulcs.lv
Pēdējie komentētie
Atgadījums otrā pasaules galā kaut kad 2011. gada martā (12)
Steidzami numurā! (3)
Them Tweets (20)
Vakara maiņa (8)
Velosipēdings Františeku republikā, Pt2. Libkovice pod Řípem- Mělník- Mělník- Mělník (10)
Visvairāk komentētie
Ja kādu interesē... (110)
Freak out! (69)
Domājam uzmanīgāk (68)
Soc. opros (67)
Tiem, kas te ilgāk par gadu (61)
Jaunākais runātavā
tiem kam nav OFFTOPICA (13)
Nez kas no tā visa sanāks?... (18)
Vēl viens horoskops (394)
Pavilkos (9)
Ziemassvētki (6)
 
dienas atziņa
vēl par tēmu
dienasgrāmata

Them Tweets

 

(20)

24.09.09. 00:52 (bullshits)

Lielākā daļa man pazīstamo cilvēku uzskata pēdējā laikā interneta Ūberhītu — Twitter — par kaut kādu absurdu idiotismu, kura eksistenci izskaidrot, principā, nav iespējams.

Es viņiem nepiekrītu. Es viņiem kategoriski nepiekrītu. Manā skatījumā Twitter ir vispolitkorektākais serviss internetu vēsturē; tāds, ko mūsdienu sabiedrība, kurā neeksistē jēdzieni «melns», «resns» un citas acīmredzamas lietas, jau sen ir gaidījusi.

Jo vei, šajā uz burtiem un vārdiem balstītajā tīmekļa pasaulē figurē interesanti ļaudis ar interesantu viedokli. Figurē skribenti. Dažādas kvalitātes žurnaļugas. Kaut kādu iemeslu pēc — pat Blogeri. Bet internetos ir milzu kvantums cilvēku, kuri nav spējīgi sasiet kopā vairāk par 10 vārdiem, un līdz pat šī pakalpojuma ieviešanai viņi, principā, tā arī bija un palika sveši šajos krāšņajos dzīves un grafomānijas svētkos. Visu pamesti un ignorēti, banoti un nelasīti, viņi izjutuši pazemojumu, ko iespējams kompensēt tikai komentējot Delfu ziņas.

Tāpat ir arī milzu kvantums lietotāju, kuri nav spējīgi izlasīt vairāk par trīs teikumiem viena ieraksta ietvaros. Lielākā daļa informācijas viņiem tā arī ir palikusi nepieejama, jo kamēr ir izlasīts ievads — smadzenes jau sākušas vārīties un vienīgā, reālā izeja ir — sākt nekavējoties lasīt Komentārus, jo tur viss ir uzrakstīts īsi un saprotami.

Un te beidzot nāk Twitter. Vide, kas padsmit vārdus garu ierakstu padara par standartu. Un šī nožēlojamā diskriminācija ir izskausta, aizvainojošā prasība pēc rakstītprasmes ir likvidēta, visi ir vienlīdzīgi sabiedrības priekšā. Tas ir labi, tas ir pareizi, biedri, mūsdienu pasaulē nekāda veida segregācijai nav vietas. Jā!

TwitterFacebookDelicious, āaaaaaaa, kā korekti piezīmēja pilsonis Exlers — ja te gadījumā ir vēl kāds alternatīvs internets, tad es gribu uz turieni!« Them Tweets   |   Steidzami numurā! »

faq

24.09.09. 01:07

Izskausti, es teiktu izlīdzināti :). Ar ko vidusmēra blogeris atšķiras no nožēlojama twiterotāja: ne ar ko, haha. Es teiktu, tagad jebkuram retārdam tiek dota iespēja. Savādāk es to "servisu" nenosauktu.
Ar izņēmumiem protams, ar izņēmumiem.


Šulcs: Da ne ar ko neatšķiras, vienk. Blogerim ir priekšā challenge — jāsavirknē vairāk kā 100 sakarīgi vārdi loģiskos teikumos. Atšķirībā no.faq

24.09.09. 01:56

Zinot atsevišķus elementus, vārdu savirknēšana šamajiem raitā, sakarīgā virknē varētu sagādāt būtiskas problēmas. Protams, kamēr runa negrozās par dzeršanu, seksu, seo un webmārketingu. Tad jau nav svarīgi ko mēģini pateikt. Kliki garantēti.BlackHalt WWW

24.09.09. 03:00

nu nu ... (2 vārdi 4 burti un slavenais ...)BlackHalt WWW

24.09.09. 03:04

Atvainojos, izmantoti tika tikai divi burti.Anete

24.09.09. 09:38

Tā kā es otrdien nopirku veļļuku ar 50% atlaidi akcijas ietvaros, par kuru veikals paziņoja tikai Twitterī, stāvu un krītu par šī servisa noderīgumu! :)


Šulcs: Vei, tas tāpēc, ka viņš ir populārs.

Ir kaut kāds iemesls, kāpēc viņš kļuva populārs.

Un tas biedē.KriZZ WWW

24.09.09. 10:17

Es arī līz šim uzskatīju līdzīgi Šulcam, bet tagad esmu mainījis viedokli un domāju to pašu, ko Anete. Twitteris ir ideāls jaunumu uzzināšanas rīks - mana mīlākā grupa iemet kad būs koncerts, Panorāma uzraksta kādu ziņu, kas ja interesanta tiek izlasīta vai noskatīta pilnībā utt. Par 90% no satura, protams, tieši tāds pats viedoklis kā Šulcam - kāda suņa pēc mani intersē, ka tev kafija šorīt par stipru uztaisījas??? Vai ka tu stāvi garā rindā pec jaunā iPhone??? Bet labākais ir tas, ka ļoti viegli ir izvairīties no tā sūda lasīšanas :)Pērkons Reģistrēts WWW

24.09.09. 11:53

Hас-рать!.M.

24.09.09. 13:16

Kāpēc jaunumu uzzināšanai neder RSS?!? Nē tu man KriZZ pasaki ar ko panorāmas Twiteris atšķiras no RSS barotnes??? Tas ka viņi RSS neizmanto nav ataisnojums.Kaspars Foigts WWW

24.09.09. 15:09

Un pats tviterī esi? Ja tā, tad niku studijā! :)


Šulcs: Nē :)Olshteins

25.09.09. 01:11

POKriZZ WWW

25.09.09. 12:45

RSS izmantoju tikai iekš Netvibes un arī tam protams nav ne vainas, bet RSS jau parādās tikai tas, kas ir iekš kādas WEB lapas. Twitterī tie jaunumi parādās vispirms vai reizēm tikai tur. Un manā gadījmā arī Panorāmas neesošais RSS IR attaisnojums, jo Twitteri sāku izmantot tieši Panorāmas dēļ. Kā jau teicu līdz tam uzskatīju to par kartējo garlaikotu ļautiņu grafomānijas rīku un nelietoju, jo absolūti neinteresēja kuram šodien kāds garastāvoklis.!Šulcs WWW

27.09.09. 08:30

Ē, forši, ka atkal esi ko iepostējis, Šulc.
Neesmu iesaistīts, taču man ar domāt, ka ūberpopularitāte slēpjas jūzeru nespējā ilgstoši koncentrēt uzmanību, iedziļināties, atlasīt info u.tt.
Tas, ka pasākums ātri, bez stresa un masveidā aizgājis kā mārketinga rīks manuprāt ir vērā ņemams atskaites punkts Interneta vēsturē. Līdz šim attiecībā uz reklāmu tāds success nav bijis, ne?
Bet pers. čats besī bišķi. Tāpat kā "sviesta cibas" stils.FaLcoN

27.09.09. 23:56

3 blogi un 3 cibas ir viss, kas nepieciešams 1x divās, vai 1x dienā nočekošanai caur webu nevis citu rīku, kas ir automātisks. Bet tieši kad brīvā brīdī ceri izlasīt labu rakstu.
Blogeriem blogu popularitātes kulminācijās brīdī vadzēja tolaik reducēt info ievākšanas apjomus ar kārtu vai divām un RSS mest laukā kā mēslu, kas neļauj strādāt, piesārņo ar atgremojumiem, nevis trīskāršot bezjēgas teksta apjomus ar sms izmēta hū-ī-eņ globālajā Tw.FaLcoN

28.09.09. 00:11

*izmēraXYU

05.10.09. 20:24

Shulc, atļaušos iebilst! Mikroblogs (twitter) un parastais blogs (Wordpress utt.) paredzēti samērā dažādiem mērķiem! Kamēr twitterī bieži vien raksta ļoti īsus ziņojumus, reizēm ievieto saites uz interesantiem resursiem, tikmēr blogā parasti raksta garākus garadarbus, kur nav vērts rakstīt ziņojumu "šodien uzzināju, ka atkal viss ir dirsā (latvisks vārds)" stilā! VISS ATKARĪGS NO AUTORA! Autors varbūt ir dumjš, netalantīgs, aprobežots, tad viņam nebūs ne lasāms vai baudāms mikroblogs, ne "makroblogs"!Olshteins

16.10.09. 01:42

XY un U
Es sadzirdēju Ļeņinu....vasjox

06.11.09. 10:30

Es turu Pērkona un Olshteina kanti- poxyj.Jumis

09.01.17. 15:11

Meklēju ELmers personu, kas pirms kāda laika darbojās aktīvi šajāblogā. Paldies gaidu ziņu uz @Vārds

mails:

http://

Comment: Šo neaizpildīt!

Не пизди, сын мой, да не пиздим будешь.

paklausies

Mos Def: Auditorium

Mos Def — tas ir labs nigga. Ļoti labs nigga.

kur varam
satikties

-

Reklāma

Kur palikt Jūrmalā? Apartments Livia, lietotāj, tikai tur!___
Atgadījums otrā pasaules galā kaut kad 2011. gada martā (12)

Ah shit! (1)

Steidzami numurā! (3)

Augstu mastā (6)

Them Tweets (20)

The Encounter (4)

Cilvēki ar urbi (11)

Diskriminācija transportā (35)

Skaistais ir blakus (4)

Хрень (0)

Politiķi! Klausās šurpu! (4)

Par dienišķo (9)

ĪĪĪĪĪslande (7)

1.05. (2)

Tramvajs (4)

Bankomāts (17)

Iepakojums (7)

Sabtrans (9)

DP (1)

RozāDiena (5)

___