Shulcs.lv
Pēdējie komentētie
Atgadījums otrā pasaules galā kaut kad 2011. gada martā (12)
Steidzami numurā! (3)
Them Tweets (20)
Vakara maiņa (8)
Velosipēdings Františeku republikā, Pt2. Libkovice pod Řípem- Mělník- Mělník- Mělník (10)
Visvairāk komentētie
Ja kādu interesē... (110)
Freak out! (69)
Domājam uzmanīgāk (68)
Soc. opros (67)
Tiem, kas te ilgāk par gadu (61)
Jaunākais runātavā
tiem kam nav OFFTOPICA (13)
Nez kas no tā visa sanāks?... (18)
Vēl viens horoskops (394)
Pavilkos (9)
Ziemassvētki (6)
 
dienas atziņa
vēl par tēmu
dienasgrāmata

InHype: 7 fakti

 

(10)

22.01.09. 03:20 (bullshits)

Nu vellos, tā vien cerēju, ka izvairīšos no šitentās globālās sērgas, taču ja vecais jūras vilks ieskaitījis mani starp upuriem, tad nāksies vien paurbināt degunu un izpīpēt tās 7 lietas, ko jūs, iespējams, par mani nezināt.

Uzdevums, piezīmēšu, nav vienkāršs, jo noslēpumi tieši tāpēc ir noslēpumi, lai par tiem nerunātu, savukārt viss pārējais šķiet izmalts jau neskaitāmas reizes. Taču no otras puses, ja tā padomā, ne jau ar katru šīs dieva un cilvēces pamestās lapas apmeklētāju ir gadījies alu sadzert, tāpēc let's get going, uztversim to vienkārši kā alternatīvu CV. Mēģināsim pieiet problēmai hronoloģiski.

#1. Savā mūžā es esmu cietis divās auto avārijās. Otrā ir pietiekami folklorizējusies, lai vairs nebūtu pieminēšanas vērta, savukārt par pirmo es nekad daudz neesmu stāstījis, jo neatceros pilnīgi, absolūti, galīgi neko. Un pie tā nav vainojams nedz spirdzinošo dzērienu patēriņš, nedz aizmigšana pie stūres, tas ir tikai tādēļ, ka biju pārāk maziņš, lai atcerētos ko vairāk, izņemot zaļu lampiņu ārsta kabinetā kaut kad pēc tam. Dīvaini, man nekad nav ienācis prātā sīkāk intervēt vecākus par šo starpgadījumu, prātā ir tikai dzīves laikā uzlasītas informācijas druskas. Tāpēc neko sīkāk pastāstīt nevarēšu, atliek vien šis sausais fakta konstatējums, kā arī apstāklis, ka bērnībā vēl zināju laukos atrast mežā izbijušu bumbu bedri, kurā bija ietūcītas zilā zaporožeca mirstīgās atliekas.

Bonus fact 1.1: Šķiet nekad mūžā un nekur pasaulē es nebūšu tik laimīgs, kā tai lauku mājā. Un tā ir vienīgā lieta un vieta, par kuras zaudēšanu man ir patiešām skumji. Visu pārējo savā mūžā es uztveru ar sabalansētu pH līmeni.

#2. Skolā es biju sasodīti kārtīgs bērns. Nu tā, ka pašam pretīgi atcerēties. Varētu lietot nodrāzto terminu "labi mācījos", taču tā nebūtu patiesība, jo pēc dažiem pirmajiem gadiem katorgas solā es sapratu, ka mācīties īsti nevajag, vajag tikai saprast. Man tas izdevās, un uz šī viļņa es mēģināju slīdēt visu atlikušo laiku. Skolotāji mani mīlēja, sūtīja pa olimpiādēm, viss nāca viegli un es aizvien vairāk palaidos slinkumā.

Visus 12 gadus es atsēdēju vienas un tās pašas skolas klašu telpās, Rīgas Centra Humanitārajā ģimnāzijā, manā laikā dēvētā vienkārši par "piecdesmito".

Bonus fact 2.1: skola atradās teju stundas braucienā no manām mājām.

Bonus fact 2.2: mūsu militārās apmācības skolotājs allaž nogalinoši oda pēc odekolona.

Bonus fact 2.3: es mācījos tajā pat skolā, kurā mans brālis, brālēns, māsīca un krustmāte.

Bonus fact 2.4: Es tā arī neesmu kārtojis gala eksāmenus beidzot vidusskolu. Jo skolotāji mani mīlēja, starp citu — līdz šim tā arī neizskaidrotu iemeslu dēļ.

#3. Par spīti sabiedrības viedoklim, Spirdzinošos dzērienus es sāku lietot iekšķīgi tikai likumā atļautajā vecumā. Jo, kā jau iepriekš norādīju, es biju ļoti, ļoti kārtīgs bērns. Smēķēt sāku vēl vēlāk. Šajos vairāk nekā 10 gados es esmu pastāvīgi smēķējis tikai 2 marku cigaretes — līdz pat aizpagājušajam gadam Barclay, kas plūstoši pārauga par Kent Original, tagad — Davidoff. Aiz vienkāršā iemesla, ka šajā mītnes vietā Kents Oriģināls Brūns vienkārši netiek pārdots.

Bonus fact 3.1: Mana pirmā lielā ļubestība, pamatskolas aizraušanās neskaitās, bija austrāliete, viņu vietējās Karl Zeiss nodaļas liela priekšnieka meitiņa, kura traģisku apstākļu dēļ bija uz veselu gadu nonākusi Latvijā. Pēc 15 mēnešiem romantikas un vēl gada vēstuļu, nu jau kādus 15 gadus es par viņu neesmu dzirdējis ne vārda.

#4. Es esmu studējis divās augstākās izglītības iestādēs, abās ar radikāli atšķirīgu profilu. Abas šīs iestādes vieno tas, ka es tajās iestājos, būdams pirmajā desmitniekā pēc rezultātiem, kā arī tas, ka es tās abas pametu pēc 3 nomocītiem gadiem. Patreizējā nodarbošanās nav saistīta ne ar vienu no tām.

Bonus fact 4.1: Pēdējos gados man ir bijuši sapņi, ka es mācos skolā vai universitātē. Redzu sevi no malas pie stundu / lekciju saraksta, mostos aukstos sviedros un pamodies vēlreiz apskaužu sevi, ka nekas tāds vairs nav jāpiedzīvo.

#5. Rupji un aptuveni parēķinot, apmēram divarpus, varbūt mazliet vairāk gadus no sava mūža es esmu nodzīvojis ārpus Latvijas. Skaits turpina augt ar katru dienu.

#6. Mana pirmā apmaksātā darba vieta, neskaitot, protams, obligāti brīvprātīgās biešu kaplētāju nometnes, bija necilā kioskā uz Čaka ielas. Kiosks no pārējiem atšķīrās ar to, ka... da ne ar ko neatšķīrās, tajā tika pārdoti marsi un snikeri, marlboro un lakī straik, fanta un kokakola no siltām bundžiņām, kā arī šaušalīga paskata prezervatīvi, kuru paraugs, no vienas vietas nokaisīts ar pat ar roku nepatīkamiem izaugumiem, greznojās skatlogā, uzmaukts uz tualetes papīra kartona rullīša. Šajā cēlajā olimpā, pēc mēneša darba, mums tika izmaksāti pa 10 latiem uz degunu (strādājām divatā, tā teikt — maiņās), kurus saņemot aizvainojums bija pietiekams, lai nolemtu tos iztērēt, lepni aizvedot meitenes uz restorānu, tolaik trendīgo Kabatu.

Rēķins izrādījās, lai arī nedaudz, tomēr lielāks, nekā divu cilvēku mēnešalga tik cienījamā amatā.

Bonus fact 6.1: Savā mūžā es esmu ilgstoši strādājis, neskaitot šādus te kiosku tipa darbus, 4 nopietnās darba vietās.Minētajās darba vietās ir kopā pavadīts mazāk laika, nekā strādājot pašam priekš sevis.

Bonus fact 6.2: Ilgākais laiks, kas pavadīts viena priekšnieka pakļautībā: ~3 gadi. Īsākais laiks, kas pavadīts viena priekšnieka pakļautībā: 1 (viena) diena (diena).

#7. Mūža gaitā ir sagadījies mācīties, strādāt, dzīvot un iedzert ar visvisādiem nupatām Sabiedrībā Populāriem Cilvēkiem. Ja es viņus sāktu nosaukt, sabiedrība atplauktu atpazīstošā smaidā.

Tajā pat laikā man ir gadījies sapīpēt un papļāpāt ar tādiem pilsoņiem, kā Alekss van Varmerdams un Joss Stellings, taču tas, savukārt, nevienam neko neizsaka.

Tāpēc vidējā aritmētiskā sabiedrība man izraisa zināmu skepsi. Kas, savukārt, nav nekāds noslēpums.

Un sasodīts, jau 7 punkti, lai gan es tikai tikko jūtos tā kārtīgi ieskrējies. Nu neko darīt, galu galā, ja tā padomā, neko tādu ārkārtīgi aizraujošu vai neticami skandalozu es jums tāpat piedāvāt nevarētu. Man pat nav bijuši intīmi sakari ar Nikolu Kidmenu vai Šērliju Mensoni, zadzis esmu tikai vienreiz un arī tad nieka 4 ASV dolāru apmērā, neesmu špricējis heroīnu ne sev ne citiem, neesmu skatījis rūtainu sauli, un vēl pie visa, lai padarītu savu personību jo garlaicīgāku, es vēl esmu ļoti, ļoti kautrīgs. Tā mēdz gadīties. Tāpēc ar izpildītu pilsoniskā pienākuma sajūtu sirdī atvākošu vēl vienu Gambrinus tilpumu un likšos mierā.

Cik noprotu no konteksta, tad stafete ir jānodod tālāk. Es atļaušos stafet'skociņus nekur tālu nemest, bet izsniegt tepat tuvākajiem kaimiņiem: Pērkonam, Cloned_PT, Džeremijam, Švilpem, varētu arī !ob uzmākties, bet šis ir it kā visur, bet tajā pat laikā — nekur.

Jo galu galā, ja tā padomā, — man не ебёт нихуя, ij ceru, ka jums manis driķierētais arī ne.« Bešliste   |   Par drošu un atbildīgu bomzingu »

nja

22.01.09. 08:52

es tikai vienu nesaprotu — kapēc jāpīpē?
takš nau tā, ka nesaprot, ka tas tomēr IR kaitīgi? vai tomēr?Jeremy WWW

22.01.09. 09:06

Es Tevi oficiāli ieceļu tautas un personīgā ienaidnieka statusā. Bļoda, tagad man arī šis ir jāraksta.!ob Reģistrēts WWW

22.01.09. 11:00

Es atskaitījos ārpus haipa paplašinātā formātā:
http://dumb.orb.lv/?id=93&show=blog&entry=49780Nils WWW

22.01.09. 11:03

Nu, nesaki vis, Latvijā to pašu Stellingu droši vien pazīst kudiš lielāks procents tautiešu nekā viņa dzimtenē. Neba nu citādi viņš te tik bieži būtu.

Un kā tad tā sanāca? Biji piesities kāda kinopasākuma organizētāju pulciņam?rediiss Reģistrēts

22.01.09. 11:41

!ob tiek laipni lūgts nosūtīt anketu pa pastu vai kā citādi padarīt rediisam pieejamu. man, saproties, soušalaizinga resursi ir nogriezti, nekam klāt netieku un sekojoši palieku bez svarīgas info.Zuu WWW

22.01.09. 23:03

Mjā, arī es esmu mācījusies piecdesmitajā, jeb tagad RCHV. Cik zinu tur pa pēdējiem 5ciem gadiem, kopš pēdējo reizi tur biju, nekas neesot mainījies... Ak, el, kāds brīnums. un stellingu iznās tikai tie, kuri par viņu gribēs zināt, jo pārējiem kā jau teici не ебёт нихуя.
Bij` prieks lasīt!merelina WWW

24.01.09. 02:49

tavas 7lietas ir visaizraujošākās.
prosta tak. zdes vobše vsjo prosta tak.kakj

27.01.09. 03:48

jā, es arī atradu, kur mūsu krajā var Davidoff dabūt.rasbainieks

03.02.09. 20:53

fakts nr.2 ir patiešām dvēseli plosošs, tāpat kā tas, ka mēs visi ņebosj līdz kapa malai pratīsim kaut nakts vidū atskaņot hamleta monologu.lietas

14.09.15. 18:13

Septiņu lietu uzdevums ir kā sērga, apstāties nevar.Vārds

mails:

http://

Comment: Šo neaizpildīt!

Не пизди, сын мой, да не пиздим будешь.

paklausies

Mos Def: Auditorium

Mos Def — tas ir labs nigga. Ļoti labs nigga.

kur varam
satikties

-

Reklāma

Kur palikt Jūrmalā? Apartments Livia, lietotāj, tikai tur!___
Atgadījums otrā pasaules galā kaut kad 2011. gada martā (12)

Ah shit! (1)

Steidzami numurā! (3)

Augstu mastā (6)

Them Tweets (20)

The Encounter (4)

Cilvēki ar urbi (11)

Diskriminācija transportā (35)

Skaistais ir blakus (4)

Хрень (0)

Politiķi! Klausās šurpu! (4)

Par dienišķo (9)

ĪĪĪĪĪslande (7)

1.05. (2)

Tramvajs (4)

Bankomāts (17)

Iepakojums (7)

Sabtrans (9)

DP (1)

RozāDiena (5)

___